Geslaagde lezing en samenwerking!

Afgelopen dinsdag 20 februari hadden wij een geslaagde lezing. IHH Jongeren NL heeft bovendien ruim 200 euro (!) op kunnen halen voor de Rohingya vluchtelingen Alhamdulillah! Wij willen alle aanwezigen bedanken voor hun steun en aanwezigheid.

Dr. Rafik Dahman gaf een boeiende en verassende lezing met de nieuwste inzichten over de rechtsstatus van cryptovaluta, het kopen van aandelen en de verplichte Zakaat. Wij willen hem hartelijk bedanken. Moge Allah hem belonen en hem zegenen.

Wij willen IHH Jongeren NL bedanken voor de fijne samenwerking en waarderen de steun en inzet die zij hebben getoond. Moge Allah hun projecten in de toekomst succesvol laten zijn.

InshaAllah zien wij jullie allen in de toekomst bij ons volgende evenement! Houd onze facebook, instagram, twitter en website in de gaten voor de eerstvolgende datum!

Comments are closed.