Sponsor worden

Sponsor ons!


Wat zijn de voordelen voor u?

  • Studentenverenging SABR is een groeiende studentenvereniging in Leiden met veel potentie.
  • Studenten zijn onze doelgroep en uw potentiële klanten!
  • De flyers met de naam van uw bedrijf komen op onze website, Facebookpagina en op Twitter. Dit zorgt voor publiciteit en reclame voor een publiek dat voornamelijk bestaat uit multiculturele studenten, een groep die vaak moeilijk te bereiken is voor reclamedoeleinden.
  • Wij zijn ook actief op social media.
  • Wij hebben meer dan 2000 vrienden op Facebook en een mailinglijst waar meer dan 400 adressen op staan.
  • U bent als eerste op de hoogte van toekomstige evenementen.
  • SABR is er ter bevordering van positief contact tussen moslims en niet-moslims, tevens zorgen wij voor een overdracht van informatie en geven wij alle studenten de gelegenheid om kennis te maken met de Islam. U kunt uw maatschappelijke betrokkenheid laten zien door hieraan bij te dragen.
  • Fisabielillah! U steunt een goede zaak en Allah (SWT) zal u hiervoor belonen. De profeet Mohammed (VZMH) zegt hierover: “Bescherm jezelf tegen het vuur, al is het door het weggeven van een halve dadel.” [Sahieh al-Boekharie]

Wilt u Sabr sponsoren? Stuur ons dan even een mailtje.