Workshop Arabische Kalligrafie

There is a new date selected for the calligraphy workshop, down below for english!

Er is een nieuwe datum voor de workshop Arabische Kalligrafie!! Op woensdag 29 maart organiseert SV SABR deze workshop. De workshopavond zal worden verzorgd door Evelien Gargasch, ervaren op het gebied van de Arabische kalligrafie. Evelien zal ons de basisprincipes aanleren en ons laten oefenen met verschillende materialen. Het Arabisch geschrift hoef je niet te kennen, en mooi kunnen schrijven is ook niet nodig. Het enige wat je hoeft mee te nemen is een grote portie zin en gezelligheid! Iedereen is dus welkom!

Wegens aanschaf van materiaal is het wel verplicht om je aan te melden via de link: https://goo.gl/MyabWf. Wacht niet te lang met aanmelden, want er zijn maar een beperkt aantal plekken! Vol = vol!

——

We have selected a new date for the workshop ‘Arabic Calligraphy’. On wednesday 29th of March, SV SABR is organizing this workshop. The evening will be given by Evelien Gargasch, an experienced Arabic calligraphist. You do not have to know the Arabic language and being an artist is not a must! Everyone can attend!!

Because of the purchase of the equipment, it is mandatory to sign up via this link: https://goo.gl/MyabWf. There is a limited number of places, so don’t wait too long!!

sabr_kalligrafie

Comments are closed.